Коли є до чого жагота

Коли є до чого жагота, то кипить в руках робота...
Більше інформації на сторінці "Про мене"

***

Вітер змін.

Ще раз вітаю Вас, мої любі читачі!
Сподіваюсь, що ви не втомились від читання? Але цей дописа буде максимально коротким.
Оскільки в "моїх руках" розмістилось багато видів рукоділля,, то я вироішила поділити своє блого життя на частини. Просто, зручно, і я не буду плутатись і Вам, мої любі читачі буде змога знайомитись з усіма моїхми витворяннями.
Тут, у "Паперових тат декорових штучках"  я буду розповідати про все, що я творю з папером та його похідними та сусідами (картоном, калькою), а також буду розміщувати матеріали по декоруванню подарунків до свят та цукеркових букетів (маю надію, що буду їх робитит частіше)
В другомоу моємоу будиночку рукотворів "Наши руки не для скуки"  я буду розміщувати всі свої роботи хз нитками та тканиною. Ось так.
Панельки для переходів буде розміщено в кожному з блозів, так що ви без перешкод зможете мандрувати туди і назад)))
В ході цих кардинальних змін можливі невеличкі зміни та коригування в кожному з блогів, та їх Ви вже зможете побачити ізніше.

Дякую, що завітали.*)))

3 коментарі:

  1. Отлично, Валя! А то я все время путаюсь в твоих блогах...

    ВідповістиВидалити
  2. Супер!!! Дякую за інформацію!

    ВідповістиВидалити
  3. Валюш, молодец что наводишь порядки в своих блогодомиках У меня тоже "Жизнь прекрасна и удивительна" это некая солянка всего, чем я увлекаюсь. А вот блог "1:12" я посвятила только миниатюре. Все-таки это специфический вид рукоделия, который не всем и каждому интересен. Остальные рукоедлия не хочеться делить на блоги, т.к. у меня в управлении и так 8 блогов, мне еще парочку создать и я в интернет как на работу буду ходить :) а кроме того, все рукоделия у меня спутаны, перепутаны, перемешаны и замиксованы :)))) если леплю, то могу использовать это в срапе. Скрап без шитья и лепки не обходиться. Валяю игрушку и обязательно слеплю отдельные части. Поэтому мне их разделить сложно :)

    ВідповістиВидалити

Листівки з усього світу.